Niemcy, Bawaria. Madonnentaler 1754

180 PLN
Cena końcowa: 190 PLN
Przebicie: + 6 %

Patyna.

Davenport 1952

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,78 g Ag