Rumunia. 5 lei 1880 + 1881

100 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 160 %

Drobne uderzenia w tle, patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 24,60 g Ag 900 każda