Raguza (Dubrownik). Talar 1763

200 PLN
Cena końcowa: 470 PLN
Przebicie: + 135 %

Wiekowa patyna.

Dav. 1639

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,00 g