Niemcy, Augsburg. Talar 1764

Cena wywoławcza:
400 PLN
625 PLN
+ 56 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, drobne ryski w tle, wiekowa patyna.

Davenport 1929

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 28,07 g Ag