Niemcy, Augsburg. Ferdynand III (1637-1657). Talar 1641

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 500 PLN
Przebicie: + 50 %

Aw.: Popiersie w prawo, legenda otokowa
Rw.: Widok miasta w tle, pośrodku herb Augsburga.

Piękne zachowane detale monety. Połysk, kolorowa patyna. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Davenport 5039

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 28,28 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudnia 2018