Niemcy, Anhalt-Bernburg. 8 Gute Groschen 1758 B

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

40 PLN
Cena końcowa: 50 PLN
Przebicie: + 25 %

Viktor Friedrich 1721-65.

Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5.44 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018