Niemcy, Anhalt-Bernburg. 8 Gute Groschen 1758 B

Cena wywoławcza:
40 PLN
50 PLN
+ 25 %

Viktor Friedrich 1721-65.

Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5.44 g Ag