Portugalia, Karol I. 200 reis 1891

60 PLN
Cena końcowa: 270 PLN
Przebicie: + 350 %

Wyśmienicie zachowana moneta. Piękna patyna.

KM 534

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 5,01 g Ag