PRL. PRÓBA Nikiel 50 złotych 1972 Chopin

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

4 000 PLN
Cena końcowa: 4 100 PLN
Przebicie: + 3 %

Menniczy egzemplarz bardzo rzadkiej próbnej monety okresu PRL. Moneta bez napisu próba wybita w niklu w nieznanym nakładzie.
Pięknie zachowane detale i delikatna patyna. Bardzo rzadka moneta szczególnie w tak znakomitym stanie zachowania

Parchimowicz P325c (c.a., nakład nieznany)

Stan zachowania: L (Proof)
Waga: 11.31 g Ni