Niderlandy. Talar lewkowy 1652

250 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 36 %

Ładnie wybity i zachowany egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Delmonte 825, Davenport 4849

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 27,06 g Ag