Niderlandy, Westfriesland. Talar 161(2?)

200 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 80 %

Delikatny połysk w tle, patyna.

Delmonte 940; Davenport 4842

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,81 g Ag
Średnica: 41.8 mm