Niderlandy hiszpańskie. 1/4 patagon 1634, Tournai

70 PLN
Cena końcowa: 205 PLN
Przebicie: + 193 %

Delikatny połysk menniczy, miejscowa patyna.

Delmonte 315

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 5,84 g Ag