Francja. 5 franków 1869 BB, Strasburg

70 PLN
Cena końcowa: 125 PLN
Przebicie: + 79 %

Patyna, drobne ryski.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 24,94 g Ag