Niderlandy hiszpańskie, Flaudern. Patagon 1679

Cena wywoławcza:
180 PLN
240 PLN
+ 33 %

Nierówno wycięty krążek, ale czytelny. Patyna.

Delmonte 344; Davenport 4494

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,62 g Ag