Niderlandy hiszpańskie, Flaudern. Albert i Izabela (1598-1621). Patagon 1619

150 PLN
Cena końcowa: 480 PLN
Przebicie: + 220 %

Przyzwoicie zachowane detale, patyna.

Delmonte 259

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,77 g Ag