Niderlandy hiszpańskie, Brabant. 1/2 patagon 1633

80 PLN
Cena końcowa: 140 PLN
Przebicie: + 75 %

Patyna.

Del monte 301

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 13,85 g Ag