Niderlandy hiszpańskie, Brabant. 1/4 patagon 1634

Cena wywoławcza:
80 PLN
220 PLN
+ 175 %

Minimalne niedobicie, patyna.

Delmonte 264

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,70 g Ag