Niderlandy, Gelderu. Silberdukat 1660

180 PLN
Cena końcowa: 290 PLN
Przebicie: + 61 %

Połysk menniczy w tle, patyna.

Delmonte 962; Davenport 4890

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,88 g Ag