Niderlandy, Westfriesland. Silberdukat 1672

150 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 147 %

Delikatny połysk w tle, patyna.

Delmonte 970; Davenport 4906

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,94 g Ag