Niderlandy, Zeeland. 1/2 Silberdukat 1793

Cena wywoławcza:
100 PLN
195 PLN
+ 95 %

Patyna.

Delmonte 1002

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 13,70 g Ag