Niderlandy, Zeeland. 1/2 Silberdukat 1793

100 PLN
Cena końcowa: 195 PLN
Przebicie: + 95 %

Patyna.

Delmonte 1002

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 13,70 g Ag