Czechy. Jan Luxemburski (1310-1346). Grosz praski

150 PLN
Cena końcowa: 225 PLN
Przebicie: + 50 %

Aw.: Korona, napisy otokowe

Rw.: Lew czeski w lewo, napisy otokowe

Bardzo ładny i czytelny egzemplarz, patyna.

Frynas B.27.2

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 3,68 g Ag