Litwa. 10 Litu 1938 Smetona

120 PLN
Cena końcowa: 250 PLN
Przebicie: + 108 %

Ładny egzemplarz. Połysk. Delikatna patyna.

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 18 g Ag .750