Litwa. 10 Litu 1938 Smetona

160 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 88 %

Bardzo ładny egzemplarz. Połysk. Delikatna, złocista patyna.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 18 g Ag .750