Powstanie Listopadowe. 5 złotych 1831 KG NGC MS63

Cena wywoławcza:
4 000 PLN
4 500 PLN
+ 13 %

Aw.: Pod koroną dwupolowa tarcza z Orłem i Pogonią. U góry napis: KROLESTWO POLSKIE

Rw.: W wieńcu: 5 / ZŁOT / POL, w splocie inicjały K G (Karol Gronau). W otoku: 17 211/625 Z GRZYW CZYST KOL ROKU 1831

Wyśmienicie zachowana moneta. Doskonale zachowane wszystkie detale, delikatna patyna, minimalny justunek.
Moneta do najlepszych zbiorów w takim stanie zachowania.

Kopicki 2749; Parchimowicz 1058; Plage 272; Bitkin 2 (R)

Stan zachowania: NGC MS63