Chiny. Dolar b.d (1927)

300 PLN
Cena końcowa: 400 PLN
Przebicie: + 33 %

Delikatny połysk, patyna.

Krause Y 318a

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 26,46 g Ag