Chiny. Dolar b.d (1927)

Cena wywoławcza:
300 PLN
400 PLN
+ 33 %

Delikatny połysk, patyna.

Krause Y 318a

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 26,46 g Ag