Chiny. Chihli 50 centów Yr.24 (1898) NGC VF 35 - RZADKOŚĆ

4 000 PLN
Cena końcowa: 4 800 PLN
Przebicie: + 20 %

Dużej rzadkości moneta. Ładnie zachowane detale, wiekowa patyna, ładna prezencja.

Krause  Y 64.2

Stan zachowania: NGC VF 35