Japonia. 2 Shu Silver (1824-1830)

50 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 220 %

Wiekowa patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 7,54 g Ag
Średnica: 22 x 14 mm