Chiny. Yunnan. 1 Dolar bez daty (1908) NGC AU - RZADKOŚĆ

Cena wywoławcza:
6 000 PLN
6 000 PLN

Niezmiernie rzadka moneta sporadycznie pojawiąjąca się w handlu, zwłaszcza po gradingu.

Ładnie zachowany egzemplarz,  połysk menniczy i piękna, kolorowa patyna.

Krause  254

Stan zachowania: NGC AU