Japonia. 1 Yen Yr 37 Meiji (1904 AD)

80 PLN
Cena końcowa: 350 PLN
Przebicie: + 338 %

Drobne ryski, patyna.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 26,80 g Ag 900