Chiny. Kirin. 1 Dolar (1908) NGC XF - RZADKOŚĆ

Cena wywoławcza:
2 500 PLN
3 600 PLN
+ 44 %

Empire General

Zachowany połysk w tle, patyna, rzadka i poszukiwana moneta w każdym stanie zachowania.

Krause Y 14

Stan zachowania: NGC XF