Chiny, Chihli. 1 Dolar Yr. 23 (1897)

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Moneta sporadycznie pojawiająca się na aukcjach. Niezmiernie rzadka i poszukiwana w każdym stanie zachowania.

Zachowane reszki połysku w tle, patyna.

Krause Y 65.1

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 26.85 g Ag 900