Chiny. 1 Dolar (1908)

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
3 400 PLN
+ 240 %

Empire General

Zachowany połysk w tle, patyna, rzadka i poszukiwana moneta.

Krause Y 14

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 26.53 g Ag 900