Austria, Śląsk. Albrecht Wallenstein. 3 krajcary (grosz) 1632/34, Jicin

100 PLN
Cena końcowa: 1 700 PLN
Przebicie: + 1600 %

Drobne, rzadkie monety.

Patyna, czytelne egzemplarze.

Stan zachowania: 3 (VF)

Tabela stopni przebicia