Chiny. Fengtien 20 centów 1904

80 PLN
Cena końcowa: 225 PLN
Przebicie: + 181 %

Ładnie zachowany egzemplarz, połysk, patyna. Rzadsza moneta.

Krause Y 91

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5,39 g Ag 820