Chiny Republika 50 centów (1914)

2 000 PLN
Cena końcowa: 7 800 PLN
Przebicie: + 290 %

Patyna, połysk. Bardzo rzadka moneta, szczególne w takim stanie zachowania.

Krause Y 328

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 13,15 g Ag 700