Austria. Franciszek I. Talar 1828 A, Wiedeń

200 PLN
Cena końcowa: 450 PLN
Przebicie: + 125 %

Dobrze zachowane detale, wiekowa patyna.

Davenport 9; Herinek 346

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 27,34 g Ag
Średnica: 40 mm