Austria. Franciszek I. Talar 1828 A, Wiedeń

Cena wywoławcza:
200 PLN
450 PLN
+ 125 %

Dobrze zachowane detale, wiekowa patyna.

Davenport 9; Herinek 346

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 27,34 g Ag
Średnica: 40 mm