Austria. Franciszek I. Talar 1824 B, Kremnica

200 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 85 %

Dobrze zachowane detale, połysk w tle, patyna.

Davenport 7; Herinek 316

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,99 g Ag