Austria. Franciszek I. Talar 1824 B, Kremnica

Cena wywoławcza:
200 PLN
370 PLN
+ 85 %

Dobrze zachowane detale, połysk w tle, patyna.

Davenport 7; Herinek 316

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,99 g Ag