Austria. Józef II. Talar 1785, Bruksela

200 PLN
Cena końcowa: 320 PLN
Przebicie: + 60 %

Ładnie zachowane detale, patyna.

Davenport 189; Herinek 1284

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 29,49 g Ag
Średnica: 39 mm