Austria. Maria Teresa. Talar 1780 (stare bicie), Gunzburg

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

300 PLN
Cena końcowa: 460 PLN
Przebicie: + 53 %

Odmiana z broszką na sukni bez korali.

Stare bicie z końca XVIII w. (1783-1795)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 27,90 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018