Austria. Maria Teresa. Talar 1780 (stare bicie), Gunzburg

Cena wywoławcza:
300 PLN
460 PLN
+ 53 %

Odmiana z broszką na sukni bez korali.

Stare bicie z końca XVIII w. (1783-1795)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 27,90 g Ag