Austria. Talar 1763, Hall

200 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 80 %

Wiekowa patyna.

Davenport 1121; Herinek 458

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 27,65 g Ag