Austria. Talar 1763, Hall

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

200 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 80 %

Wiekowa patyna.

Davenport 1121; Herinek 458

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 27,65 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018