Austria. Guldentalar (60 krajcarów) 1563

Cena wywoławcza:
150 PLN
310 PLN
+ 107 %

Obiegowy, ale czytelny egzemplarz. Patyna. Rzadka moneta w każdym stanie zachowania.

Davenport 34

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 23,74 g Ag