Austria. Guldentalar (60 krajcarów) 1563

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

150 PLN
Cena końcowa: 310 PLN
Przebicie: + 107 %

Obiegowy, ale czytelny egzemplarz. Patyna. Rzadka moneta w każdym stanie zachowania.

Davenport 34

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 23,74 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018