Austria, Norymberga. Franciszka I. Dukat 1760

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

800 PLN
Cena końcowa: 800 PLN

Dukat z tytulaturą Franciszka I.

Moneta z ubytkiem.

Friedberg 1910

Stan zachowania: 4 (F)
Waga: 3,38 g Au

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018