PRL. PRÓBA 5 złotych 1958 statek Waryński, aluminium RZADKOŚĆ nakład 20 sztuk

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

5 000 PLN
Cena końcowa: 8 250 PLN
Przebicie: + 65 %

Bardzo rzadka moneta próbna wybita w aluminium bez napisu PRÓBA. Nakład zaledwie 20 sztuk.

Pięknie zachowana moneta, doskonałe detale, delikatna patyna.

Parchimowicz P227c

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 3,19 g Al