PRL. PRÓBA CuNi 10 złotych 1964 Kazimierz Wielki PCGS SP67 (MAX)

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 115 PLN
Przebicie: + 15 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie. Wklęsły napis PRÓBA. Rzadki w takim stanie zachowania.

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Fischer P 090; Parchimowicz P241a

Stan zachowania: PCGS SP67 (MAX)