PRL. PRÓBA CuNi 20 złotych 1974 Marceli Nowotko NGC MS65 (MAX) RZADKI

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

1 500 PLN
Cena końcowa: 3 150 PLN
Przebicie: + 110 %

Na rewersie wypukły napis PRÓBA. Bardzo rzadka moneta wybita w nakładzie zaledwie 20 sztuk.

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Menniczy egzemplarz, złocista patyna na całej powierzchni monety.

Parchimowicz P301b; Fischer P 140

Stan zachowania: NGC MS65 (MAX)