PRL. PRÓBA 100 zł 1966 Mieszko i Dąbrówka – zestaw 2 szt.

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

150 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 73 %

Monety wybite z okazji 1000-lecia państwa polskiego.

Wspaniale zachowane egzemplarze, połysk menniczy. Patyna.

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)