Księstwo Warszawskie. 1 grosz 1812-1814 IB, Warszawa – zestaw 5 szt.

80 PLN
Cena końcowa: 395 PLN
Przebicie: + 394 %

Patyna.

Kopicki 3674 i 3675

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: Cu