Księstwo Warszawskie. 1 grosz 1814 IB, Warszawa

80 PLN
Cena końcowa: 3 085 PLN
Przebicie: + 3756 %

Delikatna czerwonawa patyna, połysk. Bardzo ładny egzemplarz.

Kopicki 3675

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: Cu