Księstwo Warszawskie. 1 grosz 1812 IB, Warszawa – zestaw 8 szt.

Cena wywoławcza:
60 PLN
190 PLN
+ 217 %

Patyna. Duży zestaw.

Kopicki 3674

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: Cu