Księstwo Warszawskie. 1 grosz 1812 IB, Warszawa – zestaw 8 szt.

60 PLN
Cena końcowa: 190 PLN
Przebicie: + 217 %

Patyna. Duży zestaw.

Kopicki 3674

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: Cu