Księstwo Warszawskie. 3 grosze (Trojak) 1810-1814 IB, Warszawa – zestaw 3 szt.

100 PLN
Cena końcowa: 275 PLN
Przebicie: + 175 %

Patyna. Różne lata i odmiany.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: Cu