Księstwo Warszawskie. 3 grosze (Trojak) 1812 IS, Warszawa – zestaw 2 szt.

100 PLN
Cena końcowa: 155 PLN
Przebicie: + 55 %

Patyna.

Kopicki 3679

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: Cu